Олексій Сивак

Олексій Сивак

GR директор

Олексій почав працювати з CFC у 2003 році. Він спеціалізується у кризових комунікаціях і репутаційному менеджменті.

Олексій є випускником Військово-морської школи післядипломної освіти (Монтерей, Каліфорнія, США), де він отримав ступінь магістра міжнародної безпеки та цивільно-військових відносин. Він також володіє дипломом магістра міжнародних відносин з Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка (Україна).

До того, як Олексій Сивак приєднався до команди CFC Consulting, він працював головним консультантом Ради національної безпеки і оборони України. Він також має досвід роботи у Міністерстві закордонних справ в якості спеціаліста Управління Європейських міжнародних організацій.

Олексій є автором першої в світі дисертації, присвяченій зовнішній політиці України. Олексій отримав ступінь кандидата політичних наук після захисту дисертації "Формування та здійснення зовнішньої політики України, 1990-1999 рр".

Його знання у питаннях зовнішньої політики, міжнародних відносин, національної безпеки і досвід роботи у конкурентному бізнес-середовищі надали Олексію сильні аналітичні навики і навики стратегічного планування, чудові комунікаційні і організаційні навики, вміння керувати своїм часом і працювати під тиском.

Хоп хей лалалей