Олена Буркеня

Олена Буркеня

Менеджер проектів

З 2014 року Олена є частиною команди GR та Policy (зв’язки з органами державної влади) та здійснює консультування компанії Google Україна з питань державних відносин (побудова стратегій комунікацій з владою на національному та регіональному рівнях, підтримка GR/Policy діяльності  Google Україна, реалізація проектів  Google Україна - влада, бізнес, громада). 

З 2011 до 2014 Олена працювала у міжнародній неурядовій організації Американські ради з міжнародної освіти та забезпечувала діяльність Ресурсного центру для випускників програм обміну уряду США на позиціях координатора та менеджера (координування роботи центру, його проектів та працівників, звітування грантодавцям: Відділ преси, освіти та культури посольства США та офісу Американських рад у Вашингтоні, штат Колумбія,США, та інше.)

Олена закінчила Київський національний авіаційний університет та має ступінь магістра і бакалавра в галузі міжнародної економіки. Вона є випускником програми обміну майбутніх лідерів “FLEX”.

Олена є досвідченим менеджером проектів з досвідом роботи в сфері зв'язків з громадськістю, державних відносин та комунікацій. Значні знання та вміння у сферах ведення переговорів, організації заходів, міжнародних відносин та копірайтингу. Олена успішний професіонал у сфері управління проектами та програмами.