Вільєн Підгорний

Вільєн Підгорний

Директор з кризових комунікацій

Відповідає за стратегічні та кризові комунікації, консультування у галузі зв’язків між бізнесом, державою та громадянським суспільством, зв’язки із іноземними засобами масової інформації, співпрацю з органами державної влади. Вільєн почав працювати з CFC Consulting у 2007 році.

В рамках оперативного співробітництва компанії CFC Consulting Вільєн Підгорний працює координатором зі стратегічних комунікацій в сфері безпеки і оборони при Адміністрації Президента України. Також у якості офіційного речника Міністерства оборони України для роботи з іноземною аудиторією, пан Підгорний бере участь у налаштуванні та оптимізації комунікацій серед органів державної влади в сфері безпеки і оборони. Окрім цього,  Вільєн долучився до розробки дієвих механізмів протидії ворожій пропаганді.

В минулому Вільєн зіграв важливу роль у створенні Українського кризового медіа- центру – неурядової організації та незалежної медіаплатформи, створеної в березні 2014 року з метою надання міжнародній спільноті об’єктивної інформації про події в Україні щодо загроз національній безпеці, а також у військовій, політичній, економічній, енергетичній та гуманітарній сферах.

Протягом усього часу роботи в CFC Consulting Вільєн брав участь в спільних проектах з норвезькою компанією Telenor, CNN International, Євро-2012, Google, урядом України і т.д. Його попередній досвід роботи з Бібліотекою Конгресу США, USAID, організаціями громадянського суспільства України, США і Білорусі дозволив йому значно розширити можливості команди CFC Consulting.

Вільєн Підгорний має ступінь магістра в галузі управління неурядовими організаціями, здобутий в Університеті штату Айдахо (США), свідоцтво професійного програмного розвитку і грантових комунікацій, отримане в Університеті штату Вашингтон (США), свідоцтво з пошуку коштів (фандрайзингу) з Університету Індіани та Університету Пердью (США), ступінь магістра з економіки та фінансів, здобутий в Національній академії управління, та диплом спеціаліста- перекладача, отриманий в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Хоп хей лалалей