Юрій Сак

Юрій Сак

Креативний директор

Креативний директор. Юрій консультує клієнтів у комплексних питаннях, які потребують глубокої юридичної експертизи, серед яких корпоративні війни і конфлікти. Його спеціалізація включає також фінансові комунікації.

Окрім цього, Юрій є основним ідейним генератором проектів CFC з іміджу, брендингових кампаній і розробки корпоративного стилю. В рамках сумісного проекту між CNN INternational і державою Україна Юрій зіграв ключову роль у розробці обох іміджевих роликів про Україну - Ukraine. Beautifully Yours і Ukraine. All About U.

Юрій був старшим лектором з міжнародного публічного права в Університеті Вулвергемптону (Великобританія). До того він також працював в одній з провідних фабрик думки в Україні і проходив стажування у Верховній раді України.

Юрій отримав ступінь доктора юридичних наук в Університеті Вулвергемптону, а також Сертифікат з міжнародного права з Оксфордського Університету (Великобританія). Свою першу вищу освіту Юрій отримав в Інституті міжнародних відносин КНУ ім. Тараса Шевченка.

Хоп хей лалалей